0519-294598

Meer dan 25 jaar ervaring
Een 9,4 op Funda
Logo VastgoedPRO Logo Funda Logo NWWI Logo NRVT

De Veiling 4, 9101 ZN Dokkum

Gegevens

De Veiling 4, 9101 ZN Dokkum
Verkocht
Type Object: Eengezinswoning
Aantal kamers: 12
Woonoppervlakte: 252 m2
Deel deze woning:
Woon/werk locatie, prachtig sfeervol woonhuis met luxe afwerking met oog voor detail, zoals koperen goten. Met een vrijstaande gedeeltelijk geïsoleerde en loods op een kavel van 1.365 m² een ideale plek om wonen en werken te combineren, wellicht iets voor u! Dit riante woonhuis, met ruim 250 m² woonoppervlak, is aan de achterzijde uitgebouwd (2016) met een prachtige serre die toegang biedt tot de verzorgde achtertuin. Achter de loods bevindt zicht nog een groenstrook met aan het water een terras. De woning is volledig traditioneel uitgevoerd met zelfs de zoldervloer van beton. De loods van ca. 18,5 x 9,5 m. met overheaddeur is voorzien van een riant kantoor (ca. 45 m²), toilet met fonteintje. Deze woning betreft een bedrijfswoning, dit houd in dat de woning een functionele binding heeft met het bedrijf, waar de woning bij hoort.

Beschrijving

Indeling Begane grond: entree hal, trapkast, vrijdragend toilet met fonteintje, sfeervolle woonkamer met toegang tot de fraaie tuinkamer serre met gashaard waar u door de schuifpuien en luxe daklichten het gevoel heeft altijd buiten te zitten, open keuken met hoekopstelling voorzien van inbouwapparatuur, bijkeuken, washok/wasruimte en kantoorruimte.
1e Verdieping: overloop, vier slaapkamers waarvan één met toegang tot balkon, badkamer met whirlpool, douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: overloop, ruime vijfde en zesde slaapkamer, badkamer en een ruimte met installaties (o.a. zonneboiler). - In 2016 is de gehele buitenzijde geschilderd en 2020 de gehele binnenkant geschilderd; - De begane grond is voorzien van plavuizen en vloerverwarming. Gelegen op loopafstand van de binnenstad en een zeer goede aansluiting met de centrale as. Een kleinschalige woon- werklocatie.

De nabije omgeving van deze locatie is in ontwikkeling. Het naast gelegen voormalige tuincentrum en de daarbij behorende grond is opgenomen in een ontwikkeling tot woonwijk.

Kenmerken

Type woning
Eengezinswoning
Bouwjaar
2007
Perceeloppervlakte
1365 m2
Woonoppervlakte
252 m2
Inhoud
885 m3
Aantal kamers
12
Aantal slaapkamers
6
Garages
, Geen garage
Keuken
Half open keuken
Badkamer
2
Verwarming
Cv ketel
Energielabel
A
Dakconstructie
Schilddak
Onderhoud buiten
Goed
Onderhoud binnen
Goed
Aanvaarding
In overleg

Reageren / Bezichtiging aanvragen

Interesse in deze woning? Vul dan vrijblijvend het contactformulier in voor een reactie of het aanvragen van het bezichtiging.

Bekijk meer woningen